پزشکی

این غذاها را هرگز نخورید! | تغذیه سالم

این غذاها رو هیچوقت نخورین!

در دنیای خوشمزه غذاها و خوراکیا دسته ای از مواد غذایی وجود دارن که واسه حفظ سلامتی و دوری از بیماریایی مثل سرطان هیچوقت نباید مصرف شن.

از این رو بعضی از غذاهایی که واسه سلامت شما ضرر دارن رو در ادامه آوردیم.

فست فودها

کمتر کسی می تونه از خوردن فست فودها صرف نظر کن آنهم به دلیل مزه و نمک فراوون موجود در انداع فست فودهاست. افراد شاغل به دلیل کمبود وقت از این نوع غذاها بیشتر استفاده می کنن اما اگه از فرمول فست فود = سرطان مزلع شن گرسنگی رو بهتر می دونن.

 

 

توت فرنگی های غیر طبیعی:

اون دسته از میوه هایی که از راه کشاورزی شیمیایی و مصنوعی رشد داده می شن اصلا ارزش خوردن ندارن جوری که یکی از اعضای موسسه کشاورزی دانشگاهی آمریکا پوشیدن لباس مخصوص واسه کارکنان این محیطا رو پیشنهاد کرده حال خود قضاوت کنین میوه ای که واسه رسیدگی به اون باید لباس مخصوص پوشید واسه خوردنش…

 

 

نوشابه های رژیمی:

دکتر الیز میگه از هر مصرف هر نوع نوشابه رژیمی و یا غذاهایی با مقدار شکر آزاد ومواد غذایی با روند ساخت صنعتی به طور جدی دوری کنین.

 

 

غذاهای کنسرو شده:

غذاهای کنسرو شده دارای ماده ای به نام بیسفنول -ای هستن که در تولید هورمون ستروژن نقش دارن. هر قوطی کنسرو حدود 50 میکروگرم از این ماده رو داره که خود مشکلات هورمونی رو به بار می آورد. از مضررات دیگه این گروه ایجاد و شدید شدن بیماریای قلبی و دیابت است.

 

 

شکلات سفید:

هدف اصلی از مصرف شکلات تنها شیرینی اون نیس بلکه همونطور که قبلا در بخش سلامت سایت نمناک بیان شده مصرف شکلات در بهبود کارکرد مغز موثره اما شکلاتای تلخ و قهوه ای و شکلات سفید به طور کامل عکس این موضوع رو عمل می کنه.

 

 

پفیلای مایکروفری:

هیچوقت پفیلا رو با مخلوط کره و یا ساده در مایکروفر جفت و جور نکنین . بهترین روش جفت و جور پفیلا با به کار گیری اجاق گاز و با کره طبیعیه.

 

 


این غذاها رو هیچوقت نخورین!

4.5/5

11

منبع : اختصاصی نمناک – /ن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *