پزشکی

این غذاها شور جنسی شما را کاهش می دهد!؟ | رژیم غذایی

این غذاها شور جنسی شما رو کم می کنه!؟

قهوه:

یه فنجون قهوه سر صبح شما رو به وجد می اورد اما مصرف زیاد ان باعث افزایش هورمونهای استرس زا من جمله کورتیزول در بدن شما می شه.بنا براین اگه شور جنسی براتون مهمه زیادتر از اندازه قهوه بخورین.

 

سبوس :

جانشین مناسب واسه لبنیات گوشتیه.اما سبوس شامل مقدار زیادی فیتوستروژنه که مناسب شور جنسی شما نیس.هم اینکه علاوه بر این فیتوستروژن باعث بروز مشکلات باروری و هم اینکه بر رشد سینه مردان تا اندازه طبیعی ان تاثیر میذاره.هم اینکه مصرف افراطی و غیر اصولی ان باعث ریزش مو در مردان می شه.

 

نوشابه های گاز دار :

مصرف نوشیدنیهای گازدار علاوه بر زیاد شدن وزن باعث بروز بعضی امراض مانند دیابت و پوسیدگی دندانه ها می شه.بخاطر این اگه دارای یکی از این بیماریها هستین به شما پیشنهاد می شه دوروبر نوشیدنیای گاز دار نرید.اینا علاوه بر اثرات منفی گفته شده باعث کاهش میل جنسی شما می گردن.

 

نعناع :

شاید جویدن ادامس با طعم نعناع دهنتون رو خوشبو کرده و به سیستم گوارشی شما کمک کنه اما در کنار این امتیازات باعث کاهش و بی میلی جنسی در شمام می شه.

 

الکل :

مصرف الکل باعث مریضی و خواب الودگی می شه.بخاطر این گزینه مناسب در افزایش میل جنسی شما نیس.الکل یه جور ماده شیمیایی در بدن تولید می کنه که جلو تولید تستسترون رو میگیره.تستسترون جزو هورمونهای جنسی مهم افراده.

 

غذاهای سرخ کردنی :

غذاهای سرخ کردنی من جمله همبرگر کشنده تمایل جنسیه.شدیدا هورمون تستسترون رو با مشکل روبرو می کنه و هم اینکه تولید اسپرم در مردان رو با مشکل مواجه می کنه.بخاطر این اگه دنبال رضایت روابط جنسی خوب هستین به شما پیشنهاد می شه از غذاهای سرخ کردنی فاصله بگیرین.

 

 

 

 

.

منبع :gahar.ir

جمع آوری به وسیله بخش رژیمای لاغری ، رژیمای چاقی سایت

  • مطالب در رابطه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *