پزشکی

این غذاها پوست تان را لطیف و زببا می کنند | چاقی

مواد غذایی به درد بخور و لازم موجود در این غذاها به همون اندازه که واسه پوست شما مفیدن واسه سلامتی تون هم به درد بخور هستن.

 

 

واسه کم کردن اثرات خشکی پوست و واسه جلوگیری و مقابله با اثرات اونا باید غذاهایی خورد که واسه پوست به درد بخور هستن . مواد غذایی به درد بخور و لازم موجود در این غذاها به همون اندازه که واسه پوست شما مفیدن واسه سلامتی تون هم به درد بخور هستن.

 

1 – دانه سویا

این دانه خوش خوراک و مغذی یه سرمازدای طبیعی و گرم کننده س. این دانه منبع غنی از پروتئینه و به استواری پوست شما کمک زیادی می کنه.

 

2 – پاپایا

این میوه استوایی از نظر ویتامین C بسیار غنیه و یکی از غنی ترین آنتی اکسیدان هاییه که واسه مراقبت پوست از آسیبای به وجود اومده به وسیله چین و چروک پوست بکار میره.

 

3 – سیب زمینی شیرین

این غذا هم از نظر بتاکاروتون بسیار غنیه که بدن شما رو از نظر ویتامین A تامین می کنه یه ماده مغذی واسه محاظفت از پوست شما در برابر سلولای مرده.

 

4 – آجیل

آجیلا پر از ویتامین E هستن که اکسیدانیه که با رادیکالایی که آزاد می کنه پوست رو از پیر شدن و چین و چروک های به وجود اومده به وسیله بالا رفتن سن مراقبت می کنه.

 

5 – ماهی سالمون

ماهی سالمون منعی غنی از نیاسینه که ویتامین B  رو تامین می کنه. به سالم موندن و سرحالی سلولای پوست کمک زیادی می کنه و سلنیوم آنتی اکسیدانی که پوست شما رو در برابر صدمات به وجود اومده به وسیله نور آفتاب مراقبت می کنه در این ماهی هست.

 

منبع : ileev.com

جمع آوری سلامت اکاایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *