پزشکی

این معجون همه سرطان ها را درمان میکند! | بیماری

:  

پرویس رودولف که بیشتر عمر خود رو به دنبال پیدا کردن بهترین دارو واسه درمان سرطان صرف کرده، تازگیا از کشف معجونی واسه درمان سرطان و دیگه بیماریهای صعب العلاج خبر داده.

ایشون گفته که واسه رسیدن به این نتیجه، بیشتر از ۴۵ هزار نفر رو که گرفتار به سرطان و دیگه بیماریهای سخت بودن، مورد آزمایش قرار داد.

روسیا الیوم گفت که این دکتر اتریشی رژیم غذایی ۴۲ روزه ای رو واسه بیمارانش در نظر گرفت مبنی بر این که مریض در طول این مدت فقط چای و آب سبزیجاتی مصرف کنه که ایشون تجویز کرده و بیشتر این محلول رو هم چغندر تشکیل میده.

پرویس مدعی شده که با این روش درمانی، سلولای سرطانی گرسنه می شن و پس از ۴۲ روز می میرن و این معجون آبمیوه به بهتر شدن کلی وضعیت مریض کمک می کنه.

واسه آماده کردن این آبمیوه بی همتا به ۵۵درصد چغندر، ۲۰ درصد هویج، ۲۰ درصد ساقه کرفس، ۳درصد سیب زمینی و ۲ درصد تربچه نیازه.

ایشون روش آماده سازی اونو بسیار آسون و گفت، فقط باید این مواد رو در مخلوط کن برقی انداخت و بعد واسه درمان اونو نوشید.

چغندر از سبزیجات بسیار مغذیه چون شامل ویتامینهای B1,B2,B6، اسید فولیک، آهن، روی، آنتی اکسیدان ها، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و سدیمه.

چغندر شامل بتایین بوده که اسید آمینه ای دارای خاصیت ضد سرطانی و ضد عفونی و تمیز کننده بدن از سمومه.

پژوهشهای قبلی حاکیه چغندر شدیدا ضد شکلای جور واجور سرطان از جمله سرطان خون است.

چغندر هم اینکه شامل مقادیر زیادی اسید فولیک وغذای خاص ای واسه زنان باردار هستش و واسه آرامش شکلای جور واجور دردها و هم اینکه سرحالی پوست خوبه.

.

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *